Plně vybavené apartmány pod Mariánskými schody jsou ta pravá volba pro rodiny s dětmi.

Pro nejmenší na Vás čeká baby herna se skákacím hradem a s hračkami.

Ty větší se rádi zabaví ve společenské místnosti s dětským kulečníkem nebo si můžou zahrát společenské hry.  A to není zdaleka vše. Velká herna je jako stvořena pro turnaje v kulečníku,  v ping-pongu, šipkách či air-hockey.

Největší děti ocení naši privátní tělocvičnu. V tělocvičné jsou profesionální tatami, boxovací pytel, žebřina, dětské motorky, skákací míče, gumy, houpačky či hrazda na cvičení.

Venku v teplých dnech je pro Vás připraven velký skákací hrad. Kola si můžete schovat v naší kolárně, v zimě se postaráme i o Vaše lyže, běžky nebo sáňky.

Naše motto zní: U nás si zahraje každý

Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení:

fén, vysavač, dětská židlička, postýlka, zábrana na postel, koupací a přebalovací stolek, nočník, sedák na wc, stupínek, kávovar Dolce Gusto, Nespresso a vysoušeč obuvi, venkovní gril, skákací venkovní hrad, ruské kuželky, pískoviště atd..

A co Vy  rodiče? U nás si užijete  skvěle vybavené apartmány včetně topinkovače, tyčového mixéru, myčky. Děti se rády zabaví u nás v herně a Vy si můžete v klidu oddechnout a kochat se výhledem z apartmánů nebo si přečíst knihu.

A toto vše v srdci Jizerských hor, v těsné blízkosti lyžařských areálů či turistických cílů. V zimě oceníte běžkařské stopy hned u penzionu nebo dojezdovou vzdálenost cca 10 min do okolních lyžařských areálů.  V létě to jsou zas turistické cíle v našem blízkém okolí viz Tipy na výlet

Těšíme se na Vás i Vaše ratolesti.

Apartmány pod Mariánskými schody v Desné hodnocení