fbpx

Apartmány pod Mariánskými schody

Adresa: Údolní 176, Desná v Jizerských horách    Mobil rezervace : 722 505 596 (8.00 - 20.00 hod.)  Email : info@apartmanyvjizerkach.cz FB
Přímá rezervace je vždy nejvýhodnější, kontaktujte paní Bajerovu.

Herny

V rámci společných prostor pro apartmány jsou (nebo budou) k dispozici :

Baby herna pro nejmenší o rozloze 28,5m2

Ke hraní našim ratolestem poslouží dětská herna, děti tu najdou zábavu všeho druhu (motorky, autíčka, houpačky, 3D deky, hrací hračky,  atd.) a dominantou herny je profesionální skákací hrad. Věřte, že si konečně to kafíčko v klídku vypijete.

 

předchozí
další
Slider

 

Společenská místnost o rozloze 44m2

Poslouží např. na večerní setkání rodičů. Ve společenské místnosti naleznete tv vysílaní s internetem, mini fotbálek, mini kulečníkem. Samozřejmostí jsou pro Vás k zapůjčení různé hry pro celou rodinu, karetní hry, puzzle apod.

 

předchozí
další
Slider

Herna o rozloze 40m2

Potěší naše ubytované hosty, kde si můžete zahrát airhockey, šipky neboli kulečník.Ano, mysleli jsme i na Vás. Tahle místnost je koutek na  relax a odpočinek pro pány a starší děti. V herně si můžete zahrát kulečník, také  Air hockey. K dispozici jsou i šipky.

předchozí
další
Slider

Tělocvična o rozloze 67m2 s východem na terasu s ohništěm

Slider

Kolárna, lyžárna

Pro uskladnění lyží, kol apod. máme samostatnou místnost.

– Infra sauna se solním pískovištěm (připravujeme)

– finská sauna s vanou a terasou (připravujeme)

V letních měsících přírodní koupaní u domu v kaskádách bílá Desná.
Naproti Apartmánového domu je Vám k dispozici přírodní koupaní (kaskády bíla Desná), lehátka nebo židle jsi můžete zapůjčit zdarma u nás. Kaskády jsou překrásné, čisté, kde načerpáte energii a klid z přírodních zákoutí, uslyšíte pouze šumění vody.