fbpx

Apartmány pod Mariánskými schody

Adresa: Údolní 176, Desná v Jizerských horách    Mobil rezervace : 722 505 596 (8.00 - 20.00 hod.)  Email : info@apartmanyvjizerkach.cz FB
Přímá rezervace je vždy nejvýhodnější, kontaktujte paní Bajerovu.

Herny

V rámci společných prostor pro apartmány jsou (nebo budou) k dispozici :

Baby herna pro nejmenší o rozloze 28,5m2

Ke hraní našim ratolestem poslouží dětská herna, děti tu najdou zábavu všeho druhu (motorky, autíčka, houpačky, 3D deky, hrací hračky,  atd.) a dominantou herny je profesionální skákací hrad. Věřte, že si konečně to kafíčko v klídku vypijete. Herna je na patře kde jsou apartmány č.1, č.2, č.3, č.4

 

předchozí
další
Slider

 

Společenská místnost v prvním patře o rozloze 44m2

Poslouží např. na večerní setkání rodičů. Ve společenské místnosti naleznete tv vysílaní s internetem, mini fotbálek, mini kulečníkem. Samozřejmostí jsou pro Vás k zapůjčení různé hry pro celou rodinu, karetní hry, puzzle apod.

 

předchozí
další
Slider

Herna o rozloze 40m2, je umístěná v přízemí

Potěší naše ubytované hosty, kde si můžete zahrát airhockey, fotbálek, šipky neboli kulečník. Ano, mysleli jsme i na Vás. Tahle místnost je koutek na  relax a odpočinek pro pány a starší děti. V herně si můžete zatopit v krbových kamnech, ocení to vaše ženy.

předchozí
další
Slider

Tělocvična o rozloze 67m2 s východem na terasu s ohništěm a ke skákacímu hradu. Tělocvična je v přízemí vedle herny

Tělocvična je umístěna v přízemí, takže nikoho neruší hluk s telocvičně. Prostor je výborný na dětské disko, nebo blbnutí i pro hlučnější děti. V tělocvičné jsou profesionální tatami, boxovací pytel, žebřina, dětské motorky, skákací míče, gumy, houpačky, profesionální hrazda na cvičení.

 

Slider

Kolárna, lyžárna

Pro uskladnění lyží, kol apod. máme samostatnou místnost. Sušáky na boty jsou pro nás samozřejmostí.

– Infra sauna se solním pískovištěm (v plánu, momentálně pozastaveno)

– finská sauna s vanou a terasou (v plánu, zatím pozastaveno na základě covidu)

V letních měsících přírodní koupaní u domu v kaskádách bílá Desná.
Naproti Apartmánového domu je Vám k dispozici přírodní koupaní (kaskády bíla Desná), lehátka nebo židle jsi můžete zapůjčit zdarma u nás. Kaskády jsou překrásné, čisté, kde načerpáte energii a klid z přírodních zákoutí, uslyšíte pouze šumění vody. Doporučujeme si vzít holínky pro děti, voda je studená.

 

Nafukovací vířivka k dispozici od května do záři. Nutné si rezervovat. Vířivka je zpoplatněna.

V přízemí je umístěná také prádelna, pokud máte zájem, je potřeba kontaktovat paní Bajerovu, tel,: 722 505 596. Prádelna je zpoplatněna.